امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121696
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش در مورد جلسه امروزش در فدراسیون گفت: جلسات مختلفی داشتم کدام جلسه مد نظر شماست.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش در مورد جلسه امروزش در فدراسیون گفت: جلسات مختلفی داشتم کدام جلسه مد نظر شماست.

وی در مورد جلسه در خصوص کادرفنی تیم امید اظهار داشت: جلسه‌ای برگزار کردیم که آینده تیم امید را بررسی کردیم. کمیته فنی هم این فرصت را داد که نقطه نظرات فنی‌ام را به آنها بدهم و من هم نظرات آنها را در مورد مراحل آماده سازی بشنوم. با توجه به تجربیاتی که دارم چگونگی آماده سازی تیم امید ایران را آماده کردم البته صحبت‌های خاص خود را در مورد سرمربی را بیان کردم و چون من خودم یک مربی هستم گفتم نمی‌خواهم در مباحث انتخاب سرمربی باشم زیرا وظیفه من نیست که بخواهم نقطه نظراتم را در مورد یک همکار بیان کنم.

وی ادامه داد:تخصص شخص بنده نوع اماده سازی و چگونگی انتخاب بازیکنان و آنالیز رقبا است و می‌توانم نظر بدهم.

سرمربی تیم ملی در مورد وضعیت وینگادا و اینکه خواسته که او بماند،گفت: من هیچ صحبتی در مورد ماندن یا ترک او نکردم زیرا جز وظایف من نیست. من نقطه نظراتم را در مورد متد و سیستم مطرح کردم و مطالبی در مورد مربیان دیگر از زبان من نخواهد شنید زیرا این درست نیست که من در مورد مربی دیگر حرف بزنم برای من مهم‌ترین مساله تیم ملی بزرگسالان است زیرا به اندازه کافی با مسایل مختلف روبه رو هستم و برای من مهم مسایل تیم ملی است نه مسایل دیگر.

کی روش در مورد برنامه‌های آماده سازی تیم ملی، گفت: ما در حال کار هستیم تا کارمان را پیش ببریم و برای اردوی آبان ماه همه چیز آماده است و همه مطالب در مورد اردوی تهران هماهنگ شده است. البته یک روز فیفا هم در آبان داریم که اگر بتوانیم یک تیم دیگر را پیدا کنیم خوب است تا یک بازی دیگر داشته باشیم.
 
وی ادامه داد: برای اردوی کوتاه مدت همه چیز آماده است. فقط منتظریم بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آفریقا قطعی شود و مطمئنم تقریبا صعود آفریقای جنوبی قطعی است و با این تیم یک بازی دوستانه در آفریقای جنوبی خواهیم داشت. یک چیز دیگر که برای ما خوب است اینکه شرایط آب و هوایی دقیقا در این کشور مثل استرالیاست.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: تجهیزات و امکانات خوبی در آفریقای جنوبی مهیاست و همچنین زمین‌های تمرین خوبی هست و با تیم‌هایی آفریقایی بازی می‌کنیم که حالت و استایل تیم‌های عربی را دارند و برای ما خوب خواهد بود و قبل از شروع تورنمنت با عراق بازی خواهیم کرد و در انتها با بحرین بازی می‌کنیم.
 
وی در مورد دیدار با کره جنوبی و بعد از آن جنجال در مقدماتی جام جهانی و اینکه با کاروان بزرگی کره به ایران می‌اید، گفت: تمام تیم‌های آسیایی جام ملت‌ها را جدی گرفته‌اند، کره، عربستان ، قطر و کره‌ای ها هم می‌دانند بازی با ایران برایشان مفید خواهد بود و به همین منظور می‌آیند. ما هم دقیقا همین کار را انجام می‌دهیم و باید کار را جدی بگیریم و با توجه به جزئیات کامل به موفقیتی که مد نظر همه است برسیم.
 
کی‌روش در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد برگزاری جام خلیج فارس در کشورهای عربی، گفت: من دستیارم دا کروز را به این مسابقات می‌فرستم تا آنالیز دقیق داشته باشند و بعد از بازی با کره جنوبی هم خودم به آنجا می‌روم تا مسابقات را از نزدیک مشاهده کنم.
 
وی در مورد سفر به مالزی، گفت: سفر مالزی از سوی فیفا طرح ریزی شده برای آنالیز بازی های جام جهانی می‌خواهیم بدانیم آنها چه می‌خواهند به ما بگویند.
 
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها