امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12170
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 129
لطف‌اله سبوحی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرید و فروش پروانه‌های ارائه دهندگان اینترنت ...

لطف‌اله سبوحی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرید و فروش پروانه‌های ارائه دهندگان اینترنت پرسرعت (PAP) خبر داد و گفت: در شرایط فعلی به دلیل محدود بودن تعداد پروانه‌های PAP شاهد مواردی از این اقدام هستیم و این کار از طریق انتقال سهام به سهامدار جدید و تغییر سهامداران انجام می‌شود.

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ادامه داد: این دست به دست شدن پروانه مورد پسند رگولاتوری نیست زیرا اگرچه رگولاتوری با اصل موضوع تغییر سهامداری شرکت‌ها بنا بر اصول تجاری آنها مخالفتی ندارد؛ اما اگر این خرید و فروش پروانه‌ به دلیل سوء استفاده از تعداد محدود پروانه‌ها باشد، مورد رضایت رگولاتوری نیست.

وی توضیح داد: بنابراین در بازنگری پروانه‌ اپراتورهای PAP، احتمال حذف شرکت‌هایی که فعالیتی ندارند و پروانه‌های آنها دست به دست می‌شود، وجود دارد.

سبوحی تصریح کرد: ضمن اینکه با باز شدن فضای صدور پروانه PAP و ارائه پروانه‌های جدید، دیگر دلیلی برای خرید و فروش پروانه‌ نخواهد بود که البته تصمیم قطعی در این زمینه باید طبق نظر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات باشد و اکنون تصمیم نهایی مشخص نیست.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها