امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121723
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، مراسم بزرگداشت و شب هفت آیت‌الله مهدوی‌کنی امشب با حضور آیات عظام صافی‌گلپایگانی، مکارم‌شیرازی،

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، مراسم بزرگداشت و شب هفت آیت‌الله مهدوی‌کنی امشب با حضور آیات عظام صافی‌گلپایگانی، مکارم‌شیرازی، نوری همدانی، علوی‌گرگانی، هاشمی‌شاهرودی و جوادی‌آملی در مسجد اعظم قم برگزار شد.

حضرات آیات گرامی، امینی و فاضل‌لنکرانی و نماینده دفتر مقام معظم رهبری، اعضای خبرگان رهبری، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی، استاندار قم و جمعی از مسئولان استانی از دیگر شخصیت‌های شرکت‌کننده در این مراسم بودند.

در این مراسم آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در سخنانی به تشریح ویژگی‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی پرداخت و اظهار کرد: آیت‌الله مهدوی‌کنی دارای شور نشاط انقلابی بود و با گذشت زمان از این شور کاسته نشد.

وی از آیت‌الله مهدوی‌کنی به عنوان یک فقیه تمام عیار یاد کرد و گفت: تفقه در دین از جمله ویژگی‌های بارز آیت‌الله مهدوی‌کنی بود و ایشان در حفظ دین استقامت داشت و هیچ سختی ایشان را از مسیر خودش باز نداشت.
انتهای پیام/2258/ی20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار