امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121745
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، سید مصطفی میرسلیم صبح امروز در دیدار با امام جمعه بیرجند اظهار داشت: کشور ایران با سال‌هایی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، سید مصطفی میرسلیم صبح امروز در دیدار با امام جمعه بیرجند اظهار داشت: کشور ایران با سال‌هایی که پس از انقلاب پشت سر گذاشته به دستاوردهای مهمی دست یافته است.

وی با بیان این‌که راه نجات ما به دست خودمان است، تصریح کرد: با توجه به این موضوع نباید چشم به دیگران داشته باشیم و خداوند نیز آنقدر نعمت و قابلیت به ما داده که بتوانیم به راحتی بر مشکلاتی که دشمنان برایمان آفریده‌اند و یا بر اثر بی‌توجهی خودمان ایجاد شده، غلبه کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که در این راستا مجموعه‌ای از سیاست‌ها تدوین و تقدیم مقام معظم رهبری شده است، یادآور شد: آنچنان این سیاست‌ها دارای اهمیت است که باید یک برنامه‌ریزی گفتمانی برای آن تدوین شود.

میرسلیم ادامه داد: باید این سیاست‌ها برای مقامات استانی تجزیه و تحلیل شود تا بتوانیم از کمک آنها برای اجرایی کردن آن برخوردار شویم.

وی با بیان این‌که تاکنون موفقیت‌های خوبی را در جلب همکاری‌ها و مشارکت‌ها داشته‌ایم، گفت: از استان خراسان جنوبی نیز این توقع وجود دارد که دست یاری به ما بدهند تا بتوانیم موجبات توسعه این استان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/69027/س30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار