امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121773
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شهرداری تهران، عابد ملکی ، شهردار منطقه 2 تهران ، ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: عملیات اجرایی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شهرداری تهران، عابد ملکی ، شهردار منطقه 2 تهران ، ضمن اعلام این خبر اظهارداشت: عملیات اجرایی فاز 3 و 4 بوستان نهج البلاغه آغاز شده و هم زمان عملیات رفع معارض این دو فاز در دستور کار است .

وی با تاکید بر اینکه علت کندی روند پیشرفت پروژه، معارضان این دو فاز است، تصریح کرد: با این حال پیش بینی ما این است که فاز 3 بوستان تا پایان سال و فاز 4 برای سال آینده به بهره برداری برسد .

ملکی با اشاره به ویژگی های فاز 3 بوستان نهج البلاغه گفت: مجموعه ورزشی، زمین اسکیت و... ازجمله ویژگی های فاز سوم بوستان است که امیدواریم این بخش بتواند توجه گردشگران را به خود جلب کند .

شهردار منطقه 2 اضافه کرد: فاز سوم بوستان نهج البلاغه از شمال فاز یک در محدوده میدان پونک آغاز می شود و تا بزرگراه نیایش امتداد دارد .

وی در خصوص مهمترین مشکلاتی که بر سر راه اجرای پروژه های شهری است هم اظهارکرد: وجود معارضان از جمله معضلاتی است که روند اجرای پروژه هایی نظیر اجرای فضاهای سبز، ساماندهی روددره ها و اراضی بزرگراه را با کندی مواجه می کند و تملک آنها زمان بر است. گاهی وقت ها وجود مشکلات حقوقی بین شهرداری و مالک موجب می شود که پروژه با کمی تاخیر اجرایی شود .

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از مشکلات، مشکل نقدینگی است، گفت: گاهی هم مشکل نقدینگی است. زیرا زمان تصویب بودجه از سوی شورا و به دنبال آن واگذاری پروژه به پیمانکاران از طریق مزایده عملا زمان قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد. با این حال ما در منطقه 2 مشکل مهمی نداریم و سرعت اجرای پروژه ها مناسب است .

به گفته ملکی پروژه ها درمنطقه 2 تهران مطابق سند توسعه محلات و برنامه زمان بندی بودجه در حال انجام است .
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها