امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121778
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در ادامه سخنان خود در همایش ملی قانون امر به معروف و نهی از ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در ادامه سخنان خود در همایش ملی قانون امر به معروف و نهی از منکر، گفت: هم‌اکنون یک فضای رسانه‌ای در دنیا وجود دارد که زیر نظر جریان سلطه اداره می‌شود و مکتب انظلام را ترویج می‌کند.

وی تشریح کرد: این مکتب به مردم می‌گوید که تحت هر شرایطی با ظلم بسازید و در مقابل آن مکتب انتظار به رهبری مقام معظم رهبری وجود دارد. مکتب انظلام یأس را القاء می‌کند و مکتب انتظار در جامعه القای امید می‌کند.

دادستان کل کشور اظهار داشت: باعث تأسف است که به لایحه امر به معروف و نهی از منکر که یک اصل است در دولت قبل توجه نشده است و من از مجلس شورای اسلامی تشکر می‌کنم که این کار را قانونی می‌کند.

وی ادامه داد: باید از یک آمر به معروف حمایت شود همچنان که از یک پلیس یا قاضی حمایت می‌شود چون آمر به معروف حرف خدا را می‌زند و تمام دستگاه‌ها باید از او حمایت کنند.

رئیسی بیان داشت: قطعاً دادگاه‌های ما با جنایات اسیدپاشی برخورد قاطع خواهند کرد و برخورد با اسیدپاش خود جلوه نهی از منکر است.

وی در خاتمه گفت:‌ امر به معروف و نهی از منکر ضمانت مهمی برای اجرای قانون است و هرچه این کار قانونمندتر انجام شود طبیعتاً کار منظم‌تری صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها