امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121806
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مسئولان نمایشگاه بین‌المللی امسال «بازار جهانی سفر» یا همان WTM که یکی از 5 نمایشگاه برتر جهان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مسئولان نمایشگاه بین‌المللی امسال «بازار جهانی سفر» یا همان WTM که یکی از 5 نمایشگاه برتر جهان در حوزه صنعت گردشگری محسوب می‌شود با اشاره به نقش چشمگیر وبلاگ‌ها در توسعه صنعت گردشگری در سال‌های اخیر اعلام کرد که محوریت نمایشگاه امسال بر جذب گردشگر به وسیله وبلاگ‌ها است.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر نقش وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی در جذب گردشگران افزایش یافته و در حال پیش گرفتن از روش‌های سنتی معرفی جاذبه‌های گردشگری از جمله تبلیغات تلویزیونی هستند‌ اعلام کرد که جایزه ویژه نمایشگاه امسال به غرفه‌ کشوری اعطاء می‌شود که بیشترین وبلاگ‌های فعال با مطالب مناسب و جامع را در زمینه صنعت گردشگری را دارا باشد.

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بازار جهانی سفر از سوم تا ششم نوامبر 2014 در مرکز نمایشگاهی «اکسل» شهر لندن، پایتخت انگلیس گشایش می‌یابد و امسال 197 کشور در قالب بیش از 1200 موسسه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و در طول چهار روز برگزاری، جاذبه‌های گردشگری و آخرین دستاوردهای خود در زمینه‌ توسعه صنعت گردشگری را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها