امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12181
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 46
سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده مردم ساری و عضو کمیسیون بررسی و نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده مردم ساری و عضو کمیسیون بررسی و نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مناظرات تلویزیونی هشت کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرد که معاونت سیما و نمایندگان کاندیداها درباره روند برگزاری مناظره‌ها بین داوطلبان ریاست‌جمهوری پیشنهاد دادند که سؤالات تستی و تصاویر، حذف شوند که این پیشنهاد به تأیید کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری رسید.

وی افزود: بر اساس این مصوبه، در بخش دوم مناظره به جای سؤالات تستی و تصاویر، یک سؤال مشترک از هر کاندیدا پرسیده می‌شود و نامزدها به این پرسش پاسخ خواهند داد.

این عضو کمیسیون بررسی و نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری همچنین با یادآوری اینکه زمان انجام مناظره تلویزیونی کاندیداها همان چهار ساعت خواهد بود، تأکید کرد: در مناظره قبلی، کاندیداها برای پاسخگویی به هر سؤال سه دقیقه زمان صحبت و دو دقیقه فرصت برای نقد داشتند که این زمان پاسخگویی از پنج به هفت دقیقه برای هر سؤال افزایش یافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها