امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121818
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، «رودولفو مارکو» وزیر دارایی ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «کورئو دل اورینوکو»، «رودولفو مارکو» وزیر دارایی ونزوئلا در مصاحبه‌ای اعلام کرد: ونزوئلا پالایشگاه سیتگو را به ایالات متحده آمریکا نخواهد فروخت و به تولید و عرضه نفت ادامه خواهد داد.

مارکو بیان کرد: «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا ضمن اعلام رد فروش پالایشگاه «سیتگو» از ادامه روند سرمایه‌گذاری به منظور تقویت این پالایشگاه در آمریکا خبر داده است.

وی افزود: ونزوئلا در تلاش است تا به خوبی برابری نرخ ارز، قیمت بنزین را نیز در این کشور تنظیم کند؛ رسیدگی به نرخ ارز، مسائل مالی و موضوعات مربوط به صنعت نفت همواره در ونزوئلا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وزیر دارایی ونزوئلا تصریح کرد: وزارت دارایی ونزوئلا تا ماه دسامبر ذخیره‌ای برابر با 4 میلیارد دلار خواهد داشت.

به گزارش فارس، سیتگو پالایشگاه نفتی ونزوئلا در آمریکا است و شرکت ملی نفت ونزوئلا مجموعه پالایشگاه‌های سیتگو را در اختیار دارد.

سیتگو 3 پالایشگاه با مجموع ظرفیت روزانه 750 هزار بشکه نفت در آمریکا دارد؛ این 3 پالایشگاه در لمونت ایلینوی، لیک چارلز در لوئیزیانا و کورپس کریستی در تگزاس می باشند؛ سیتگو همچنین دارای 48 پایانه نفتی است.

ارزش پالایشگاه سیتگو در حدود 8 تا 10 میلیارد دلار تخمین زده شده است.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار