امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121827
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنست گفت: «من خواهان دیدن یک دولت دیگر مورد حمایت ایران (در

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنست گفت: «من خواهان دیدن یک دولت دیگر مورد حمایت ایران (در همسایگی سرزمین‌های اشغالی) نیستم».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به جنگ اخیر در نوار غزه هم مدعی شد: «این عملیات برای مقابله با حملات تروریستی صورت گرفت. هرکسی به شهرهای ما حمله کند، بهای سنگینی پرداخت می‌کند».

رئیس کابینه رژیم صهیونیستی در ادامه ادبیات همیشه ضدایرانی خود مدعی شد: توافق قدرت‌های بزگ با ایران، به این کشور اجازه می‌دهد که در مدت زمان کوتاه بتواند بمب هسته‌ای تولید کند.

نتانیاهو افزود: شکست دادن داعش و اجازه دادن به ایران در وضعیت تقریبا اتمی، در واقع بردن یک مبارزه کم اهمیت اما باختن جنگ است.

این مقام صهیونیست اضافه کرد: کشورهای عربی در حال حاضر می‌دانند که بزرگترین تهدیدات علیه ما و آنها از ناحیه افراطی‌گری اسلامی است.

رئیس کابینه صهیونیست‌ها خاطرنشان کرد: اگر ما به دنبال هر پیشنهادی درباره مذاکرات صلح که هفتگی به ما ارائه می‌شود می‌رفتیم، حماس اکنون در «کفر سابا» (اشغالی) حضور می‌داشت؛ من هیچ فشاری روی طرف فلسطینی در قبال مذاکرات نمیبینم و تنها فشار بر روی اسرائیل برای دادن امتیاز است.

وی ادامه داد: خشونت‌های اخیر در اورشلیم(بیت المقدس) و دیگر مناطق ناشی از ساخت و ساز(شهرک سازی) در اورشلیم(بیت المقدس) نیست. وقتی موضوع ساخت و ساز مطرح میشود، موضوع ساده است فرانسویها در فرانسه و انگلیسیها در لندن ساخت و ساز می‌کننند و اسرائیل هم در اورشلیم. اسرائیل حق کاملی برای ساخت و ساز در اورشلیم دارد.

نتانیاهو به رئیس تشکیلات خودگردان هم حمله کرد و اظهار داشت: محمود عباس نه تنها ما را نژادپرست خوانده بلکه ما را به نسل کشی متهم کرده است.
وی با اشاره به مخالفت‌ها در کابینه و اجزاب اپوزیسیون درباره شهرک‌سازیها هم گفت: «اگر اکنون نه، پس کی؟! هیچ فشاری ما را متوقف نخواهد کرد».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها