امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121873
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «ز مهر افروخته» ناگفته‌هایی نغز، همراه کامل ترین مجموعه اشعار از علامه شهیر حضرت آیت الله سید محمد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «ز مهر افروخته» ناگفته‌هایی نغز، همراه کامل ترین مجموعه اشعار از علامه شهیر حضرت آیت الله سید محمد حسین طباطبایی است که توسط سید علی تهرانی گردآوری شده است.

گردآورنده در این مجموعه اشعار علامه طباطبایی را که پیشتر در کتاب‌ها و مجلات گوناگون به صورت پراکنده چاپ شده بود به همراه سخنان نغز، جملات و نکات مهم ایشان، با تایید ناقلان آن جمع آوری کرده و در دو بخش بهشت یاد و المیزان منظوم در کتاب «ز مهر افروخته» به چاپ رسانیده است. توضیحی بر اشعار به همراه چهار پیوست، تاریخ نقاط عطف زندگی علامه، کتاب‌ها و رساله‌های مرحوم طباطبایی، شاگردان و نیانامه علامه طباطبایی از دیگر مطالب مهم این کتاب ارزشمند است.

در بخش اول این کتاب سیره آیت الله طباطبایی و ذکر داستان‌هایی از زبان ایشان به چاپ رسیده و بخش دوم کتاب نیز اشعار وی جمع آوری شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

یکی از ویژگی‌های کتاب حاضر این است که با نثری روان و ساده زوایایی از افکار و اندیشه‌های این عالم بزرگ را برای خوانندگان روشن و از تلاش و عظمت علمی‌ایشان سخن به میان آورده است.

چاپ ششم کتاب «ز مهر افروخته» در 326 صفحه با قیمت 13هزار تومان و در 1500 نسخه از سوی انتشارات سروش منتشر شده است.

علاقمندان برای تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان مطهری، نرسیده به خیابان مفتح، جنب ساختمان سروش، تلفن 88310610-021 یا به فروشگاه مرکزی سروش (ترنجستان سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن 66493620-021 مراجعه کنند.

همچنین مرکز پخش پکتا ( نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی: خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن 66973203 ( 20 خط) آماده عرضه کلی و جزئی این کتاب به علاقمندان است.

فروش اینترنتی کتاب نیز از طریق سایت انتشارات سروش به نشانی: http://soroushpublishingco.ir  امکان پذیر است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها