امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121877
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
محسن هجری،‌ نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره زندگینامه شیخ اشراق و روایت ...

محسن هجری،‌ نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره زندگینامه شیخ اشراق و روایت آن در فضای داستانی، بیان داشت: رمان «اقلیم هشتم» از مجموعه کتاب‌های «رمان نوجوان امروز» است که انشاالله بعد از گذشت مدت طولانی تا پایان سال جاری از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

وی با بیان اینکه رمان «اقلیم هشتم» درباره زندگی «شیخ بها‌ءالدین سهروردی»، فیلسوف و اندیشمند ایرانی است، افزود: زندگی سهروردی دارای زوایای مختلفی است که می‌تواند برای مخاطب نوجوان جذاب باشد به گونه‌ای که در رمان «اقلیم هشتم» تلاش کردم تا همه این زوایا را در زندگی سهروردی به تصویر بکشیم بدون اینکه جنبه‌های داستانی خود را از دست بدهد.

هجری ادامه داد: بعد از گذشت مدت طولانی، اکنون رمان «اقلیم هشتم» در مرحله صفحه‌آرایی قرار دارد، همچنین ماکت این کتاب چاپ شده و طرح جلد آن نیز در حال انجام است.

بر اساس این گزارش، از محسن هجری تاکنون آثاری نظیر «آتشی به لطافت بنفشه‌ها»، «آخرین موج»، «ایستاده بر خاک»، «یک سبد خاطره»، «طلوع آن ستاره»، «پدر خاک»، «فصل چیدن»، «سربداران»، «داستان فکر ایرانی»، «چشم عقاب»، «درآمدی بر بیداری مردم»، «در پرتو مشروطه‌خواهی»، «تبلیغ دینی برای کودکان و نوجوانان (پژوهش)»، «تحقیق چیست؟ محقق کیست؟» و «اقلیم هشتم» منتشر و روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها