امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121886
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از صبح امروز دوشنبه 5 آبان انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران آغاز شده ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از صبح امروز دوشنبه 5 آبان انتخابات اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران آغاز شده است.

از ساعت 9:30 رای گیری آغاز شده و بنا به گفته متولیان امر تاکنون بیش از 400 نفر رای خود را وارد صندوق‌ها کرده‌اند، البته همچنان زمان برای رای دادن باقی است.

این گزارش اضافه می کند، باید برای به حد نصاب رسیدن حدود 350 نفر رای خود را داخل صندوق‌ها بیندازند که طبق پیش بینی ‌ها احتمالا این رقم محقق خواهد شد.

در این انتخابات 16 نفر داوطلب حضور در هیئت مدیره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران هستند،‌ که اسامی آنها عبارت است از محمود آموزگار، مرتضی احمد‌آخوندی، مسعود پایدار‌داریان، محمدرضا توکل‌صدیقی، فرهاد تیمورزاده،‌ علی ثابت، مرتضی جوادی،‌ هومان حسن‌پور،‌ زهره حسین‌زادگان، یحیی دهقانی، افسر صفائیان، مهدی عمرانلو،‌ محمد‌مهدی فخری‌زاده، فتح‌الله فروغی، محمد‌حسن محمدی، ناصر نقی‌زاده هنجنی.  از این میان هفت نفر به عنوان اعضای اصلی انتخاب خواهند شد.

همچنین از بین کاندیداهایی همچون مرتضی‌علی اسماعیل‌زاده تیرشاب، شهربانو بیژن‌زاده،‌ سیدعباس حسینی‌نیک، مهدی صادقی‌صادق آبادی یک نفر به عنوان بازرس اصلی انتخاب می‌شود.
 
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران هم‌اکنون بیش از 1200 عضور دارد و تا لحظه تنظیم این خبر بیش از 400 نفر از اعضا رای خود را به صندوق انداختند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها