امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1219
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 162
 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزار فارس، محمد سعیدی‌کیا، وزیر اسبق مسکن و شهرسازی و کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری امروز در دانشگاه ...

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزار فارس، محمد سعیدی‌کیا، وزیر اسبق مسکن و شهرسازی و کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری امروز در دانشگاه اصفهان حضور یافت و پیرامون مباحث انتخاباتی به سخنرانی پرداخت.

وی در ابتدای سخنرانی خود با اشاره به اینکه قصد کناره گیری ندارد و تا پایان خواهد ماند، عنوان کرد: من تا پایان خواهم ماند و سازمان مدیریت را پویاتر از گذشته به کمک شما مردم احیا خواهم کرد.

وی افزود: مشکل اصلی کشور و اقتصاد سوء مدیریت است و اقتصاد کشور به یک جراحی عمیق نیازمند است. درباره تصمیمات اقتصادی و همچنین دیگر تصمیمات، نخبگان و دلسوزان نظام را شریک خود خواهم کرد.

سعیدی‌کیا ادامه داد: افت سرمایه‌گذاری، افت تولید، افت اشتغال و همچنین تزریق نقدینگی که موجب تورم شد، مشکل اصلی اقتصاد کشور است که با حمایت واقعی از تولید قابل حل است.

نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در ادامه افزود: برنده اصلی انتخابات سال 88 مردم ایران بودند و برنده و بازنده انتخابات در ایجاد فتنه 88 نقش داشتند.

وی همچنین در ادامه سخنان خود در دانشگاه اصفهان خاطر نشان کرد: زمانی که بیگانگان درحال دزدی تاریخ و مفاخر ما به نام خود هستند، وظایف ما در پاسداری فرهنگ کشور سنگین‌تر شده است.

وی در پایان تصریح کرد: از کارآفرینان فرهنگ و هنر باید حمایت کنیم و به وجهه اقتصادی امور فرهنگی هم باید توجه کنیم.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها