امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121921
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 76
الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این سوال که ...

الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از فضای پارلمان پیرامون رأی به وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری چیست، اظهار داشت: آقای روحانی خواسته با مجلس شوخی کند، شما خیلی جدی می‌گیرید!

وی اضافه کرد: آخر یک رزروی تیم دسته دوم را برای وزرات، به مجلس معرفی نمی‌کند، بدون بحث، به نظر می‌آید در چهارشنبه این موضوع توسط نمایندگان رد شده (اشاره به عدم رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم) و از آن عبور خواهیم کرد.

نماینده تهران با بیان اینکه ما منتظر نامزد اصلی برای وزارت علوم هستیم، تصریح کرد: آقای روحانی گزینه اصلی خود برای وزارت علوم را معرفی نکرده و خود نیز از این موضوع آگاه است.

وی شیوه معرفی وزیر پیشنهادی علوم به مجلس را مورد انتقاد قرار داد، خاطرنشان کرد: این شکل معرفی گزینه اصلی برای وزارت نیست که بگذارد آخر وقت گزینه را معرفی کنند، البته در آن زمان هم نام وزیر پیشنهادی را به رسانه‌ها بدهند و در انتها مجلس نیز در سه روز آخر وزیر را مورد ارزیابی قرار دهد.

نادران در پایان گفت‌وگوی خود با فارس این پرسش را مطرح کرد که تاکنون در 35 سال گذشته چه زمانی سابقه داشته ابتدا رسانه‌ها از وزیر پیشنهادی مطلع شده و سپس (نامه معرفی) را در مجلس قرائت کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها