امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121936
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 50 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس خواستار

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 50 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس خواستار جلوگیری از اظهارات معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس‌ جمهور شدند. این نامه در واکنش به اظهارات اخیر محمدرضا خباز معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس‌ جمهور تهیه و تدوین شده است که امروز تقدیم هیأت رئیسه مجلس شده است.

متن کامل آن در ذیل می‌آید:

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

جناب آقای دکتر لاریجانی

با عرض سلام و تسلیت فرا رسیدن ماه محرم حسینی و آرزوی تأسی از آن رادمرد الهی، جنابعالی را به این جمله توجه می‌دهیم.

«همین اخیرا شما در اخبار مطالعه کردید که متأسفانه در یکی از شهرها بحث اسیدپاشی شروع شده است، ما بدحجابی را تأیید نمی‌‌کنیم، ولی رفتار بازدارنده سبب درگیری و مشکلاتی برای جامعه به وجود بیاورد»، این قسمتی از نطق آقای خباز نماینده دولت در رد ماده دوم طرح امر به معروف و نهی از منکر است.

اکنون سؤال ما این است که آیا ثابت شده اسیدپاشی در راستای نهی از منکر است؟ آیا مقامات مسئول، وزیر کشور، فرمانده نیروی انتظامی و وزیر اطلاعات تائید کردند که بین جنایتکار و نهی از منکر ارتباطی بوده است؟

آیا اصولا تاکنون کسی در این رابطه دستگیر شده و جنایتش به اثبات رسیده است که نماینده دولت با این قاطعیت حکم صادر می‌کند؟

ما امضا‌کنندگان ذیل از حضرتعالی می‌خواهیم برای جلوگیری از سخنان بی‌مبنا و سخن گفتن غیرمسئولانه مقامات مسئول و جلوگیری از شارلاتانیسم سیاسی اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار