امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121938
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در گزارش خبرگزاری فرانسه با اشاره به سفر دوهفته ای قطار لوکس گردشگران از بوداپست مجارستان ...

به گزارش خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در گزارش خبرگزاری فرانسه با اشاره به سفر دوهفته ای قطار لوکس گردشگران از بوداپست مجارستان به تهران، هزینه آن برای مسافران این قطار 31 هزار دلار اعلام شده است.

همچنین پیش‌تر حدود 70 مسافر این قطار لوکس از انگلیس و استرالیا بوده و قبل از سفر به تهران از شهرهای اصفهان، شیراز و یزد دیدن کرده و پس از اقامتی دو روزه در تهران با هواپیما ایران را ترک می کنند.

قطار حامل گردشگران تور «جواهرات سرزمین پارس» که قطار سریع عقاب طلایی دانوب نام داشته و با 13 واگن با امکانات  هتل های پنج  ستاره مجهز شده در تاریخ 15 اکتبر بوداپست را ترک کرد و پس از عبور از کشورهای رومانی، بلغارستان و ترکیه به ایران رسید.

از سوی دیگر 12 سفر نیز برای سال 2015 برنامه ریزی شده که هزینه گرانترین بلیت آن 37 هزار دلار اعلام شده، این در حالی است که از زمان آغاز ریاست جمهوری حسن روحانی گردشگران ایران رشد چشمگیری داشته و ایران در سال 2013 با رشد 35 درصدی گردشگرانش میزبان حدود 4/5 میلیون گردشگر خارجی بود که درآمدی حدود 6 میلیارد دلار وارد چرخه اقتصادی ایران کرد.

خبرگزاری فرانسه نوشت: در این شرایط باب، یک داروساز بازنشسته استرالیایی که به اتفاق همسرش از مسافران این قطار است، ایرانیان را مردمانی مهربان و میهمان‌نواز توصیف کرده و تصاویر ارائه شده در رسانه های غربی را نادرست خواند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها