امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121943
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام میرقسمت موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بسیاری از نمایندگان از توضیحات اولیه وی در دو فراکسیون اصولگرایان و ...

حجت‌الاسلام میرقسمت موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بسیاری از نمایندگان از توضیحات اولیه وی در دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت قانع نشده‌اند و قصدشان این است که فردا رای منفی به نیلی بدهند اما باید منتظر دفاع نیلی بود.

وی گفت: اگر نیلی می‌خواهد از مجلس رای بگیرد باید دامن خود را از برخی مسائل که به وی نسبت می‌دهند به ویژه در مورد فتنه و حوادث کوی دانشگاه پاک کند که اگر مجلس به حقیقت‌گویی وی اعتقاد راسخ داشته باشد ممکن است رای اعتماد را نیز از مجلس بگیرد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید رئیس جمهور به دور از نگرش سیاسی حزبی و گروهی فرد شایسته، لایق و با سوابق ارزشی و انقلابی و همچنین اجرایی را به مجلس معرفی کند که امیدواریم این کار هر چه سریع‌تر اتفاق بیفتد.

موسوی افزود: ما فردا در حالی جلسه رای اعتماد به گزینه پیشنهادی وزارت علوم محمود نیلی احمدآبادی را برگزار می‌کنیم که بعید به نظر می‌رسد این گزینه برای وزارت علوم رای بیاورد.
انتهای پیام/62001/ق20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها