امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12195
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 252
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رئوف شیبانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق امروز (دوشنبه) در ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رئوف شیبانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق امروز (دوشنبه) در بازدید از این خبرگزاری ضمن دیدار و گفت‌وگو با سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشریح تحولات کنونی در سوریه پرداخت و به اقبال عمومی از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این کشور اشاره کرد.

وی این خبرگزاری را خبرگزاری فعال در تحولات سوریه خواند و گفت:‌ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به عنوان رسانه‌ای برتر و برجسته در این تحولات عمل کرد.
 


 

شیبانی از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به عنوان خبرگزاری مقاومتی یاد کرد.

سفیر ایران در دمشق با اشاره به سفر سال گذشته مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به دمشق و دیدارهای انجام شده با مقامات سوریه، این سفر را موفق و تأثیرگذار برشمرد و از علاقه‌مندی «بثینه شعبان» مشاور بشار اسد رئیس جمهور سوریه برای سفر به ایران و بازدید از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خبر داد.

سید نظام‌الدین موسوی نیز در این دیدار به تشریح فعالیت‌های خبرگزاری در طی تحولات سوریه پرداخت و ضمن تقدیر از مقاومت و پایداری در سوریه، جنگ کنونی در سوریه را جنگی نیابتی از سوی غرب و دشمنان محور مقاومت برشمرد و گفت: دشمنان سوریه به دنبال تضعیف محور مقاومت هستند.

مدیرعامل خبرگزاری فارس با تأکید بر وظیفه آزادیخواهان جهان در حمایت از محور مقاومت و سوریه، به عملکرد مثبت سفیر جمهوری اسلامی ایران در قبال تحولات سوریه پرداخت و از سفیر و سفارت ایران به خاطر عملکردشان در حمایت از جبهه مقاومت و سوریه قدردانی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها