امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121965
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۱
تعداد بازدید: 74
رضا دادویی مدیر نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی و کارگردان نمایش موهن «ناگهان هذا حبیب‌الله...» در تماس با خبرنگار تئاتر فارس ضمن ابراز تأسف از ...

رضا دادویی مدیر نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی و کارگردان نمایش موهن «ناگهان هذا حبیب‌الله...» در تماس با خبرنگار تئاتر فارس ضمن ابراز تأسف از برداشت‌های به وجود آمده برای این نمایشنامه گفت: نمایشنامه‌ایی که قرار بود ما بروی صحنه ببریم برداشتی آزاد از متنی بود که توسط عباس نعلبندیان نوشته شده و به دلیل حساسیت‌های جامعه تصمیم گرفتم از اجرای آن در زمان فعلی انصراف دهیم.

وی افزود: بنده شخصاً معتقدم نمایشنامه‌ «ناگهان هذا حبیب‌الله...» به آن صورتی که اصل آن نوشته شده به هیچ عنوان امکان اجرا ندارد! اما تم اصلی این نمایشنامه را که روایتی از اخراج یک معلم به دلیل تهمتی که به او می‌زنند و پناه بردن او به یک خانه و قضاوت‌هایی که اهالی آن خانه نسبت به او انجام می‌دهند است را با برداشتی آزاد قصد داشتیم به روی صحنه ببریم اما به احترام افکار عمومی، حساسیت‌های ایجاد شده و همچنین عدم آمادگی اعضای گروه تصمیم گرفتیم زمان اجرای آن را به زمان دیگری موکول کنیم.

دادویی در خاتمه اظهار داشت: هدف ما از این اقدام کاملاً خیر بود و به زودی متن کامل نمایش خودمان که برداشتی آزاد از نمایشنامه «ناگهان هذا حبیب‌الله...» است را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهیم و پس از آن در زمانی مناسب‌تر این کار را به روی صحنه خواهیم برد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها