امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121967
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه دیدار خود با ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه دیدار خود با «وانگ چون» نماینده چین در مذاکرات هسته‌ا‌ی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر ارزیابی اظهارات وندی شرمن گفت: برخی سعی دارند پیروزی‌های ایران را در منطقه با این اظهارات تحت‌الشعاع قرار دهند اما این سخنانی تکراری است که هیچ اثری روی ایران ندارد.

ولایتی همچنین در واکنش به اظهارات احمد شهید اظهار داشت: نماینده به اصطلاح حقوق بشر هرآنچه به وی دیکته شده است می‌‌گوید وگرنه خواسته جوامع بین‌المللی این نیست که نماینده سازمان ملل برای خوش خدمتی سخنانی بگوید.

وی ادامه داد: در هر صورت این سخنان باعث نمی‌شود ایران از مسیر حقه خود منحرف شود و آنچه در ایران می‌گذرد حقوق بشری اسلامی است که پیشرفته‌ترین حقوق است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ایران تا زمانی که به طور کامل از منویات غربی‌ها به خصوص آمریکا تبعیت نداشته باشد، این اتهامات حقوق بشری به وی زده می‌شود، خاطرنشان کرد: اتحاد جماهیر شوروی قبل از فروپاشی، متهم نقض حقوق بشر از سوی غربی‌ها و آمریکایی‌هابود اما به محض فروپاشی شوروی و روی کار آمدن یلتسین یکباره از لیست آنهایی که حقوق بشر را نقض می‌کنند خارج شد چرا که حکومت شوروی سابق مقابل آمریکا ایستاد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها