امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121968
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۱
تعداد بازدید: 45
علیرضا آقاجری لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: یک جوان ماهشهری که سال‌ها پیش مرتکب قتل شده بود امروز پای چوبه دار و پیش از ...

علیرضا آقاجری لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: یک جوان ماهشهری که سال‌ها پیش مرتکب قتل شده بود امروز پای چوبه دار و پیش از اجرای حکم توسط اولیای دم مورد بخشش قرار گرفت.

وی افزود: در حالی که طناب دار به گردن محکوم انداخته شده بود و قاتل در آستانه قصاص قرار گفته بود، اولیای دم مقتول رضایت دادند در ازای دریافت خون‌بها از قصاص گذشت کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر خاطر نشان کرد: مدت محکومیت این محکوم در زندان سپری شده و نامبرده پس از انجام مراحل قانونی آزادی خود را باز خواهد یافت.

آقاجری در ادامه با اشاره به نقش تأثیرگذار طوایف و عشایر در پایان خوش این پرونده، اظهار کرد: برای جلب رضایت اولیای دم و بخشش محکوم، نقش عشایر و طوایف، سادات و روحانیت بسیار سازنده و مؤثر بود و این پرونده پس از 10 سال به صلح و سازش ختم شد.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری مناسب از نقش اثرگذار عشایر در جامعه، ادامه داد: عشایر و طوایف در عرصه‌های مختلف نقش مثبت و سازنده خود را به خوبی ایفا کرده‌ و نشان داده‌اند راهگشای بسیار خوبی برای بسیاری از مشکلات اجتماعی و فرهنگی جامعه هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر در پایان تأکید کرد: بدون شک اگر این ظرفیت بسیار بزرگ به خوبی مورد توجه و بهره‌گیری قرار بگیرد بسیاری از مشکلات اجتماعی برطرف خواهد شد.
انتهای پیام/72016/ش30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار