امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 121998
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس با انتقاد از به رأی نگذاشتن سوال سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خطاب به رئیس مجلس گفت: بر اساس ماده 23 آیین‌نامه داخلی مجلس حفظ شأن مجلس وظیفه شماست.

وی افزود: من از آقای مووسوی‌لارگانی پرسیدم آیا شما در کمیسیون از پاسخ وزیر کار قانع شدید؟ که ایشان گفتند باید حرف‌هایشان را در صحن بشنویم؛ آیا این شأن مجلس است؟

پورابراهیمی با اشاره به اینکه 9 ماه است در نوبت سوال از وزیر رفاه قرار دارد، گفت: توضیحات آقای موسوی‌ لارگانی اصلا مربوط به سوال نبود، من 9 ماه است سوال دارم.

در ادامه لاریجانی پاسخ داد: فقط شما که سوال ندارید، ما یک روز را پس از تعطیلی یک هفته‌ای مجلس گذاشته‌ایم برای پاسخ به سوالات.

موسوی‌لارگانی با اعتراض به پورابراهیمی گفت: من نمی‌دانم آیا ایشان وکیل مدافع من است؟ چرا اسم من را می‌آورد؟ من از وزیر سوال کردم و الأن هم قانع شدم.

موسوی‌لارگانی افزود: مگر من قبلا از وزیر جهاد کشاورزی سوال نکردم و خود شما آقای لاریجانی مدیریت کردید که سوال به رأی گذاشته نشود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها