امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122014
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از ...

امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از رصدخانه شهرداری تهران خبر داد و اظهار داشت: رصدخانه شهرداری تهران می‌تواند الگوی مناسبی برای مطالعات توسعه شهری باشد.

وی در حاشیه بازدید از این رصدخانه، با اشاره به مؤلفه‌های توسعه شهری و زیرساخت‌های لازم برای بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین خدماتی، افزود: تجهیز دستگاه‌های اجرایی به آخرین اطلاعات علمی و عملیاتی نقش مؤثری در برنامه‌ریزی هدفمند و هوشمند داشته و حرکت شهرداری تهران در این زمینه می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر دستگاه‌های مدیریت شهری باشد.

رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس در ادامه تهیه نقشه جامع شهری و مکان‌یابی محلی اجرایی تأسیسات زیربنایی شهر را از جمله دستاوردهای مهم این پروژه برشمرد و تصریح کرد: با تکمیل این پروژه و تهیه نقشه جامع شهری امکان دسترسی به همه اطلاعات زیربنایی و برنامه‌ریزی اثربخش فراهم شده و خواهیم توانست تا در زمان‌های خاص مانند زمان وقوع بحران یا حوادث، به شکل مطلوب عمل کنیم.

خجسته در پایان ابراز امیدواری کرد که در اجرای این پروژه تمام دستگاه‌های اجرایی ذیربط حداکثر همکاری را با شهرداری تهران داشته باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها