امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122015
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
عبدالکریم رجبی نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به حضور علی طیب‌نیا در ...

عبدالکریم رجبی نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به حضور علی طیب‌نیا در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان در ۲ حوزه سود بانکی و سهام عدالت از وزیر اقتصاد سؤال کردند.

وی با اشاره به مهلت یک ماهه کمیسیون به وزارت اقتصاد برای ساماندهی بحث سود بانکی افزود: در موضوع سهام عدالت، نمایندگان از پاسخ آقای طیب‌نیا قانع شدند.

رجبی از حضور محمود نیلی احمدآبادی در ادامه جلسه امروز کمیسیون اقتصاد و دفاع از برنامه‌های خود برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد و گفت:‌ به نظر می‌رسد با توجه به سوابق علمی آقای نیلی احمدآبادی و برنامه‌ای که امروز ارائه داد، در مجموع،‌ نظر کمیسیون نسبت به او مثبت است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد:‌ البته در نهایت، همه چیز بستگی به نحوه دفاع وزیر پیشنهادی علوم در جلسه فردای مجلس دارد، اما بنده پیش‌بینی می‌کنم که ایشان بتواند رأی اعتماد بگیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها