امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۱۹:۴۰
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122023
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ عبدالحسین مختاباد در جلسه علنی امروز شورا در تذکری گفت: تذکر من در مورد یکی از اعضای شورای شهر است، چراکه براساس یک ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ عبدالحسین مختاباد در جلسه علنی امروز شورا در تذکری گفت: تذکر من در مورد یکی از اعضای شورای شهر است، چراکه براساس یک تصمیم غلط این فرد چند میلیارد تومان پول به حساب خود واریز کرده که این قضیه نادرست است، چطور ممکن است یک نماینده عضو شورای شهر که حق امضا نیز دارد، میلیاردها تومان پول را خرج کند؟

وی با بیان اینکه پول‌هایی برای کمک به بنگاه‌های خیریه و... در اختیار اعضا قرارداده می‌شود، گفت: اما این چند میلیارد تومان پول در حساب نماینده ننگ شورا است و باید پاسخگو باشد، چراکه بهره بانکی این پول نزدیک به صد میلیون تومان است و از شورا تقاضای رسیدگی دارم، در غیراین صورت از سازمان بازرسی کل کشور درخواست رسیدگی خواهم داشت.

رئیس شورا نیز در پاسخ به تذکر مختاباد گفت: ما حساب شخصی در شورا نداریم و هیچ نماینده ای چنین حسابی ندارد مگر به صورت مشترک. البته ستاد شورایاری ها و ستاد هماهنگی سمن ها چنین حسابی دارند، اما آن هم به صورت تک امضا نیست که تنها یک نفر بتواند درباره آن تصمیم بگیرد.

وی در ادامه درباره این موضوع قول رسیدگی داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار