امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122028
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران گنبد، مناره و نمای معبر شهری مدرسه عالی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران گنبد، مناره و نمای معبر شهری مدرسه عالی شهید مطهری نورپردازی شد. طرح نهایی این پروژه در جلسه ای با حضور«حضرت آیت الله امامی کاشانی» تولیت مدرسه عالی شهید مطهری، « مهندس مجتبی عبداللهی» معاون خدمات شهری شهرداری تهران، « جمال کامیاب»  مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران و قائم مقام شهردار شهرداری منطقه 12 بررسی و مورد تایید قرار گرفته بود.

بنا بر این گزارش نورپردازی این بنا با جدیدترین تجهیزات اجرا شده و لامپهای کم مصرفLED  جایگزین منابع نوری پر مصرف شده اند. استفاده از این لامپها موجب خواهد شد علاوه بر برخورداری ازکیفیت نوری مطلوب، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

سازمان زیبا سازی شهر تهران به دلیل ثبت ملی این بنا، در طراحی و اجرای این پروژه از اصول و استانداردهای محوطه های تاریخی پیروی کرده است.

در این پروژه فقط بخش بیرونی (نمای معبر شهری) و رواقهای بیرونی عمارت، مناره ها، گنبد اصلی و فرعی و ایوان ورودی که از خیابان سپاه و وحدت اسلامی قابل مشاهده است، نورپردازی شده است.

هدف از اجرای این طرح علاوه بر احیای بافت های ارزشمند و بناهای تاریخی، احیای زندگی شبانه است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها