امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12203
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۸
تعداد بازدید: 171
غلامعلی حدادعادل نامزد ریاست جمهوری یازدهم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره فرمایشات اخیر مقام ...

غلامعلی حدادعادل نامزد ریاست جمهوری یازدهم، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز نامزدها در انتقادها و زیرسؤال بردن اقدامات گذشته، اظهار داشت: در شرایط فعلی تبلیغات انتخابات، طبیعتاً نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گرایش به برشمردن عیب‌ها، اشکالات و انتقاد دارند و این اقتضای فضای انتخابات است.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم، تصریح‌کرد: اما در همین فضا ممکن است لغزندگی‌هایی پیش آید و به بی‌انصافی کشیده شود و برای جذب رای مردم حق انقلاب و دولت‌های گذشته ضایع شود؛ یعنی به گونه‌ای سخن گفته شود که گویی هیچ کاری در کشور نشده است.

وی اضافه کرد: در این مسیر نباید لغزید چراکه دشمنان انقلاب اسلامی یعنی آمریکا و همدستانش تلاش می‌کنند کاری کنند که انگار همه امور کشور ما در گرانی تحمیلی اخیر که اصلش با توطئه‌های آنها به وجود آمده خلاصه می‌شود و مایلند اینطور فضاسازی کنند که هیچ بحثی راجع به دستاوردهای انقلاب صورت نگیرد، الا اینکه فقط از گرانی و تورم صحبت شود.

حدادعادل بر همین اساس ادامه داد: مشکلاتی در زمینه اقتصاد وجود دارد، اما باید دقت  داشته باشیم به دلیل پرداختن به مسائل اقتصادی دستاوردهای انقلاب، عظمت انقلاب، استقلال کشور و خدمات انقلاب فراموش نشود، چراکه این نوعی بازی در زمین دشمن است.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم در پایان خاطرنشان کرد: ممکن است در این انتخابات به گونه‌ای حرف زده شود که برخی قطعه‌ای از جورچین دشمن را تکمیل کنند از این رو رهبری چنین هشدارهایی دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها