امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122037
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی طلایی در یکصد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به حادثه رخ داده در شهربازی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی طلایی در یکصد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به حادثه رخ داده در شهربازی ارم در اردیبهشت ماه امسال گفت: در پی این اتفاق سه نفر از شهروندان مصدوم شدند.

وی تصریح کرد: روز گذشته بنده از یکی از این عزیزان ملاقاتی را داشتم که 12 خرداد ماه از بیمارستان آسیا به بیمارستان دیگری منتقل شده بود که متأسفانه هیچ یک از مسئولان از این موضوع خبر نداشتند.

نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به هزینه‌های هنگفت درمان این مصدوم گفت: بالغ بر 150 میلیون تومان توسط خانواده این مصدوم برای درمان وی هزینه شده است و این در حالی است که تا الان هیچ کمکی از سوی مسئولان متولی به این خانواده مستأصل و نیازمند نشده است.

وی همچنین از ریاست شورای شهر تهران خواست تا  این موضوع را از طریق دستگاه قضایی پیگیری کند.

عضو شورای شهر تهران در ادامه این جلسه با اشاره به بحث دستفروشان در مترو گفت: در حالی شاهد این پدیده هستیم که در گذشته کلانشهری مثل تهران دستفروشی در تهران کم بود اما هم اکنون رو به افزایش است که در این زمینه باید شهرداری تدبیری کند و اقدامات به موقعی را انجام دهد.

وی همچنین از پیشنهاد تهیه سند برای فضاهای سبز حاشیه‌های بزرگراهی خبر داد و گفت: شهرداری تهران می‌تواند سازمان اسناد و املاک را مکلف کند که برای تمامی فضاهای سبز حاشیه بزرگراهی سند تهیه کند و در واقع تهیه سند برای زمین‌های حاشیه‌ای بزرگراه‌ها یک ضرورت است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها