امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122039
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، هوشمند سفیدی امروز در دهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی که در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد ضمن عرض تسلیت ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، هوشمند سفیدی امروز در دهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی که در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد ضمن عرض تسلیت و گرامیداشت ایام محرم‌الحرام اظهار داشت: شعار امسال انجمن روابط عمومی 10 سال تلاش علمی در 10 گام به سوی روابط عمومی نوین نامگذاری شده است.

دبیر دهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی افزود: در دوره‌های گذشته روابط عمومی به سرمایه‌های اجتماعی پرداختیم و در پست روابط عمومی مهندسی فرهنگی صحبت شد و همچنین به روابط عمومی بحران و روابط عمومی صنعتی و تجاری پرداخته شد که اکنون تلاش داریم به سمت روابط عمومی نوین حرکت کنیم.

وی ادامه داد: روابط عمومی نوین از ویژگی‌های مهم روابط عمومی است که در آن سعی شده به توسعه تکنولوژی و حذف فاصله‌های زمانی توجه شود.

وی با بیان اینکه در دوره‌های گذشته صد مقاله علمی تولید شده است ابراز داشت: همچنین تلاش شد با نهادهای بین‌المللی به منظور اعتبار بخشیدن به روابط عمومی هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

دبیر دهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی با تأکید بر اینکه روابط عمومی به گام‌های بلندی نیاز دارد تا اعتلا پیدا کند از دولت به منظور صدور بخشنامه‌ای برای جذب نیروهای متخصص در روابط عمومی‌های ایران تشکر کرد.

وی همچنین با بیان اینکه بین روابط عمومی نظری و عملی در کشور شکاف وجود دارد گفت: لازم است در جهت توسعه تحصیلات تکمیلی در حوزه روابط عمومی و همچنین حمایت از توسعه دانش در این حوزه تلاش شود و نهضت تولید علم در روابط عمومی شکل گیرد.

وی به مردمی شدن روابط عمومی تأکید کرد و گفت: هم اکنون بسیاری از ساختمان‌های شیک به روابط عمومی‌ها اختصاص دارد این در حالی است که در عرصه خدمت ظهور و بروز روابط عمومی‌ها کمرنگ است.

به گزارش فارس، دبیر دهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی امروز در مرکز همایش‌های برج میلاد با حضور پرفسور باقر ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات ایران، معزی دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت، هوشمند سفیدی دبیر سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی برگزار شد.

این سمپوزیوم فعالیت خود را از سال 84 آغاز کرده و سال 2014 را به نام سال همدلی نامگذاری کرده است.

در پایان این مراسم پیام آیت‌الله رفسنجانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام قرائت شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها