امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122041
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شجاپوریان در ادامه یکصد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به حادثه اسیدپاشی در یکی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شجاپوریان در ادامه یکصد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به حادثه اسیدپاشی در یکی از کلانشهرهای کشور استان اصفهان گفت: این یک حرکت شنیع و غیرانسانی است.

وی تصریح کرد: این اتفاق در پایتخت فرهنگی ما صورت گرفته است و می‌طلبد که تمامی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی برای مجازات فرد یا افراد خاطی ورود پیدا کنند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به ورود دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و تأکید آنها بر برخورد جدی با عوامل این حادثه گفت: از تمامی عزیزان بابت اقدامات انجام شده تقدیر می‌کنم.

به گزارش فارس، اسماعیل دوستی نیز دیگر عضو شورای شهر تهران با اشاره به حضور شهردار تهران در جلسه امروز و گزارش وی در خصوص زمین واقع در محدوده اراضی حسن‌آباد منطقه 5 تهران خطاب به رئیس شورا گفت: بنده معتقد هستم که باید تذکرات را نیز در دستور جلسه شورا قرار دهیم.

وی با اشاره به حضور شهردار تهران و معاونین وی در جلسه امروز شورا گفت: این کار در حالی انجام شده است که نه به درخواست شهردار و نه به درخواست اعضای شورای شهر بوده و بهتر بود این عزیزان در محل کار خود حضور داشتند و به شهر و مردم خدمت می‌کردند.

دوستی خاطرنشان کرد: باید آیین‌نامه‌های شورا رعایت شود و شورای شهر تهران شورای پایتخت است و عملکرد آن در کشور تأثیرات منفی و مثبت خود را می‌گذارد.

به گزارش فارس، مهدی چمران نیز خطاب به دوستی در خصوص حضور شهردار در جلسه امروز گفت: دعوت از وی هم به درخواست قالیباف بوده و هم به درخواست تذکرکنندگان.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها