امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122044
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد دنیا مالی رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ و نقل شورای شهر تهران در ادامه یکصد و ششمین ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد دنیا مالی رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ و نقل شورای شهر تهران در ادامه یکصد و ششمین جلسه شورا با اشاره به افزایش سرطان در کشور گفت: متأسفانه این موضوع در بین نوجوانان و جوانان در کلانشهرها به دلیل آلودگی‌های صنعتی و حمل‌ و نقل گسترش پیدا کرده است و بیداد می‌کند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی مسئولان آموزش و پرورش در خصوص توزیع شیر رایگان گفت: در سال جاری تصویب شده است که 300 میلیارد تومان در بخش توزیع شیر اختصاص یابد که امیدواریم این موضوع هر چه زودتر عملیاتی شود.

دنیا مالی همچنین از دولت و معاونت نظارت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری درخواست کرد که در این زمینه اختصاص مبلغ اشاره شده را به کلیه مدارس سطح کشور ابلاغ کند.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: متأسفانه ویژگی‌ هوا، آلودگی صنعتی و حمل و نقل در بخشی از کلانشهرها از جمله تهران، اهواز، اراک بیشتر از سایر استان‌هاست و در واقع نوجوانان و جوانان ما با آلودگی دست و پنجه نرم می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها