امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122046
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد سالاری در ادامه یکصد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه روز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد سالاری در ادامه یکصد و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه روز گذشته شورای عالی شهرسازی و معماری کشور گفت: جلسه بسیار خوبی در بخش بافت‌های فرسوده برگزار شد و تصمیمات خوبی نیز گرفته شد.

وی با اشاره به بحث بافت‌های ناپایدار در کشور حدود 14 هزار بافت ناپایدار در طرح تفصیلی آمده بود که خوشبختانه با همکاری شهرداری و شورای شهر در جهت تطبیق آمار بافت‌های ناپایدار اقدامات خوبی صورت گرفت و هم اکنون آمار دقیق بافت‌های ناپایدار در شهر تهران به 4 هزار هکتار رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به تبصره 42 بودجه 93 گفت: بر اساس این تبصره قرار شده بود یک درصد اعتبارات بودجه شهرداری در خصوص ساماندهی بافت‌های فرسوده اختصاص داده شود که متأسفانه این امر هنوز تحقق پیدا نکرده است و ریالی تا به امروز در این زمینه پرداخت نشده است.

به گزارش فارس، در ادامه جلسه اقبال شاکری دیگر عضو شورای شهر تهران نیز از تلاش‌های صورت گرفته یزدانی شهردار منطقه یک برای کمک به مردم خرمشهر گفت: پس از مصوبه شورای شهر تهران شهردار منطقه یک به خرمشهر رفته است و اقداماتی را انجام داده است که امیدواریم گزارشی از کمکهای انجام شده در اختیار شورا قرار گیرد.

وی همچنین از معاونت خدمات شهری شورای شهر تهران به جهت برگزاری جلسات متعدد برای جمع‌آوری آب‌های سطحی تشکر کرد و گفت: باید در این خصوص اهتمام ویژه‌ای وجود داشته باشد.

شاکری همچنین در خصوص برنامه‌ریزی شهرداری تهران برای ادامه بزرگراه شهید صیاد شیرازی گفت: این طرح هم اکنون مراحل مطالعاتی خود را ارائه می‌کند و هنوز مصوبه‌ای از سوی شورا برای کلید خوردن این طرح به تصویب نرسیده است.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: پس از پایان مطالعات جهت ادامه بزرگراه شهید صیاد شیرازی موضوع به کمیسیون‌های تخصصی ارجاع داده خواهد شد و تصمیم نهایی گرفته می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها