امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122047
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد حقانی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: من به دنبال طرح تذکرم در کمیسیون تخصصی بودم.هدفمان هم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد حقانی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: من به دنبال طرح تذکرم در کمیسیون تخصصی بودم.هدفمان هم تعامل بود تا صحن شورا صحنه سیاسی نشود و قصد سوال از شهردار را نداشتم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر و شهرداری دو بال مدیریت شهری هستند تا با هم پرواز کنیم، گفت: اما برخی از مسائل حاشیه ای درخصوص تذکر من مطرح شده است.
حقانی همچنین در تذکر خود در صحن شورا تاکید کرد: سوالی مطرح نکرده ام که شهردارتهران جواب بدهند واز نظر من شهردار منطقه 5 تهران یکی از مدبرترین و مدیرترین شهرداران مناطق 22 گانه هستند که برای ایشان احترام زیادی قائلم و می دانم از نزدیک موضوع زمین منسوب به بوستان مادر را پیگیرند.
وی تصریح  کرد: می خواهم از قالیباف تشکر کنم چرا که نه چپ هستم نه راست و می دانم که شهرداری وظایف دوگانه ای دارد؛ هم مجبور به ایجاد و تولید درآمد است و هم باید هزینه کند. این درحالی است که قالیباف دراین شهر زحمت زیادی کشیده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار