امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122054
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ حبیب الله رجبلی رئیس پلیس فتای گلستان اظهار داشت: پیرو شکایت شهروندی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی به مبلغ 7 ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ حبیب الله رجبلی رئیس پلیس فتای گلستان اظهار داشت: پیرو شکایت شهروندی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی به مبلغ 7 میلیون و 900 هزار ریال از حساب بانکی وی که به صورت غیرمجاز و از طریق اینترنت انجام شده بود، موضوع ضمن تشکیل پرونده قضایی در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای گلستان افزود: با انجام تحقیقات فنی و تخصصی محرز شد که اکثر برداشت‌های صورت گرفته در قالب خرید شارژ تلفن همراه صورت گرفته است.

سرهنگ رجبلی تأکید کرد: کارشناسان و کارآگاهان پلیس فتا با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی در نهایت موفق شدند فرد کلاهبردار را در یک عملیات پلیسی دستگیر کرده و برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس فتا منتقل کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی از شاکی و متهم مشخص شد، شاکی به صورت کارفرما در کار ساخت و ساز ساختمان و آپارتمان فعالیت داشته و متهم به عنوان کارگر نزد وی به صورت روزانه مشغول به کار بوده و اقدامات بانکی شاکی را از قبیل خرید اجناس و امورات مالی مانند وصول و دریافت چک بانکی انجام می داد که در ادامه متهم با توجه به داشتن شرایط کاری از این ارتباط و اعتماد برای اقدام مجرمانه خود سوء استفاده کرده است.

سرهنگ رجبلی عنوان کرد: متهم پس از دستگیری نهایتاً در برابر ادله و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و انگیزه خود از این اقدام را اختلاف حساب و حق و حقوق پرداخت نشده خود توسط شاکی عنوان داشت.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان خاطرنشان کرد: در نهایت متهم با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها