امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122056
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ حسینی پور در تشریح ماجرا گفت: فردی در مراجعه به پلیس از برداشت مبالغی از حساب ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ حسینی پور در تشریح ماجرا گفت: فردی در مراجعه به پلیس از برداشت مبالغی از حساب بانکی خود،خبر داد و تقاضای رسیدگی کرد که پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های انجام شده محرز شد تمامی مبالغ کسر شده صرف خرید شارژ اینترنتی شده است که با پیگیری این پلیس صاحب خطوط شارژ شده شناسایی و به این پلیس احضار شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متهمه که چاره ای جز اعتراف نمی دید در بیان ماجرا گفت مدتی پیش جزوه درسی دوستم که دختر شاکی می باشد را امانت گرفتم که در یکی از صفحات آن شماره کارت بانکی و رمز دوم کارت نوشته شده بود و من نیز با یادداشت کردن آن به دفعات اقدام به خرید شارژ کردم.

این مقام انتظامی در خاتمه ضمن هشدار به شهروندان در خصوص افشای اطلاعات بانکی از آنان خواست از ثبت اطلاعات حساب خود در دفاتر، گوشی موبایل و سایر منابع در دسترس، خودداری کنند و حتی المقدور آن را به خاطر بسپارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها