امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122057
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاظم صفر زاده معلم مرکز شبانه‌روزی عشایری امام جعفر صادق (ع) در منطقه محروم ویسیان ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کاظم صفر زاده معلم مرکز شبانه‌روزی عشایری امام جعفر صادق (ع) در منطقه محروم ویسیان در استان لرستان بود.

وی 28 مهر ماه امسال برای رساندن یکی از دانش‌آموزان به بیمارستان به همراه دو دانش‌آموز دیگر در مسیر با بارش شدید باران و جاری شدن سیل مواجه شدند و هر چهار نفر جان خود را از دست دادند.

با پیگیری‌ها و تلاش مسئولان، جسد سه دانش‌آموز پیدا شد ولی تا کنون جسد معلم فداکار پیدا نشده است.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در جمع معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور با اشاره به فداکاری کاظم صفرزاده گفت: این معلم و همکار گرامی برای نجات جان دانش‌آموزان خود تلاش کرد و در این مسیر فداکارانه جان خود را از دست داد.

وزیر آموزش و پرورش با اظهار تأسف از این حادثه و از دست دادن سه دانش‌آموز افزود: اینجانب ضمن تجلیل از فداکاری این معلم و همکار گرامی، ضایعه از دست دادن دانش‌آموزان را به جامعه فرهنگیان و مردم شریف استان لرستان تسلیت می‌گویم و آموزش و پرورش در جشنواره جلوه‌های معلمی که در آینده برگزار خواهد شد از فداکاری این معلم تجلیل به عمل خواهد آورد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین مرگ چهار دانش‌آموز در حادثه رانندگی در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه را به فرهنگیان و مردم این استان تسلیت گفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار