امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122059
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  پایگاه خبری ـ اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، سید جواد امامی زاده، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از  پایگاه خبری ـ اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، سید جواد امامی زاده، جانشین دبیر اجرایی سومین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی، گفت: از چند ماه پیش که سایت انجمن علوم اعصاب و سومین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی برای ثبت نام متقاضیان شرکت در این کنگره، معرفی شد، بیش از صد نفر از متخصصان، استادان و کارشناسان رشته‌های مختلف پزشکی و علوم پایه پزشکی برای حضور در این کنگره علمی ثبت‌نام اینترنتی کردند.

سومین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی، از روز فردا 7 آبان سال جاری به مدت سه روز به همت انجمن علوم اعصاب ایران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران، در مرکز همایش های رازی برگزار می‌شود.

 امامی زاده با اشاره به اختصاص حداکثر 17 امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان این 2 گروه از متخصصان شرکت کننده که براساس رشته تحصیلی، میزان امتیاز بازآموزی متغیر خواهد بود، تأکید کرد:  متخصصان علاقه‌مندی که تاکنون به هر دلیل موفق به ثبت‌نام اینترنتی برای حضور در این کنگره نشده‌اند، می‌توانند ثبت‌نام خود را در زمان و محل کنگره انجام دهند.

وی افزود: گستردگی این حوزه و به ویژه ارتباط علوم اعصاب با صنعت و زندگی موجب شده است که علاوه بر روانشناسان، روانپزشکان، نورولوژیست‌ها، جراحان مغز و اعصاب، متخصصان آناتومی، فیزیولوژی، ایمونولوژی، بیوشیمی، علوم زیستی، بیولوژی سلولی، کارشناسان و متخصصان علوم فلسفه، علوم ریاضی، برق، کامپیوتر (هوش‌مصنوعی)، طب فیزیکی، مهندسی پزشکی و رشته‌های مختلف توانبخشی، نیز در این کنگره شرکت کنند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مناظره‌هایی در قالب بخش‌های دانشجویی و دانش‌آموزی کنگره که ارتباط علوم اعصاب با مسایل 2 قشر نوجوان و جوان را نشان می‌دهند، گفت: این برنامه‌ها و برخی از سخنرانی‌ها، حتی برای عموم مردم، خانواده‌ها و والدین نیز قابل استفاده خواهد بود و می‌توانند به صورت آزاد در این کنگره شرکت کنند و از این مباحث بهره ببرند.

جانشین دبیر اجرایی کنگره علوم اعصاب افزود: بیش از 800 مقاله به صورت سخنرانی و به شکل پوستر طی سه روز کار این کنگره، به شرکت کنندگان ارائه می‌شود که از تازه‌ترین مقالات و یافته‌های علمی درخصوص  علوم اعصاب در ایران و جهان هستند.

وی ادامه داد: سخنرانی‌ها، پانل‌ها و کارگاه‌های آموزشی هر روز از ساعت 8 تا 18 به طور همزمان در هفت سالن مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران، برای استفاده دانشجویان، اساتید، متخصصان و کارشناسان برگزار می شود که شرکت کنندگان در روز اول کنگره می توانند طبق برنامه کنگره که ساعت و مکان ارائه هر یک از برنامه ها را درج کرده، از مباحث مورد علاقه خود استفاده کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها