امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122065
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فرانک والتر اشتاینمایر» وزیر خارجه آلمان روز سه‌شنبه در نشست مربوط به آوارگان سوری که در

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فرانک والتر اشتاینمایر» وزیر خارجه آلمان روز سه‌شنبه در نشست مربوط به آوارگان سوری که در برلین برگزار شد، عدم اتحاد در شورای امنیت را عامل ادامه بحران در سوریه دانست.
وزیر خارجه آلمان روز سه شنبه در کنفرانس بین‌المللی «کمک به مهاجران سوری» در برلین با اشاره به اختلافات قدرت‌های بزرگ از قبیل روسیه و آمریکا در قبال دمشق گفت: «عدم اتحاد و چند دستگی اعضای شورای امنیت سازمان ملل، سبب عدم حل بحران سوریه شده است».
به گزارش خبرگزاری فرانسه، آقای اشتاینمایر همچنین با اشاره به حضور پناهندگان سوری در کشورهای همسایه گفت: «از جامعه بین‌المللی می‌خواهیم به میلیونها پناهنده سوری بویژه در کشورهایی چون لبنان کمک کنند».
مقام ارشد آلمانی همچنین تصریح کرد: «در حال حاضر نه تنها باید به کمک‌های انسان‌دوستانه به پناهندگان تمرکز بکنیم بلکه باید به موضوع تثبیت امنیت و ثبات کشورهای میزبان مهاجران هم اندیشیده شود».
اشتاینمایر با مثال زدن از لبنان گفت: «هر کسی که وضعیت لبنان، نظام آموزشی، مدارس، سیستم تامین آب و دیگر خدمات عمومی آن را دیده، متوجه است که حضور 1.5 میلیون مهاجر در این کشور چه فشاری به آن وارد کرده است».
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها