امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122068
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های آمریکایی موجی از انتقادات را به دولت «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسانه‌های آمریکایی موجی از انتقادات را به دولت «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل عدم شفافیت با خبرنگاران وارد آمده است.

سردبیر روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز در مقاله‌ای درباره دولت اوباما نوشت: « با مرموزترین کاخ سفیدی که من مشغول پوشش اخبار آن هستم، روبرو می‌باشم.»

یکی از گزارشگران روزنامه نیویورک‌تایمز نیز درباره اوباما می‌گوید: «فکر می‌کنم که اوباما از مطبوعات متنفر است».

خبرنگار شبکه «سی بی اس» نیز درباره او می‌گوید: «دولت اوباما در مقایسه با دولت جرج بوش و دولت‌های قبلی بسیار محافظه‌کارانه تر عمل می‌کند».

«سوزان پیج» رئیس دفتر واشنگتن روزنامه آمریکایی «یو اس ای تودی» به این انتقادات بیش از این دامن زد و روز شنبه در سمینار انجمن خبرنگاران کاخ سفید (WHCA) اعلام کرد که دولت کنونی آمریکا بیش از هر دولتی در تاریخ آمریکا برای مطبوعات « خطرناک‌تر» و «محدودتر» بوده است .

خبرنگار بخش کاخ سفید بلومبرگ نیز در انتقاد از دولت کنونی آمریکا اعلام کرد که کاخ سفید از دادن جزئیات به خبرنگاران خودداری می‌کند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها