امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122089
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جریان «المستقبل» لبنان در تازه‌ترین اقدام برای جلب رضایت ریاض، ضمن انتقاد از حزب الله ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جریان «المستقبل» لبنان در تازه‌ترین اقدام برای جلب رضایت ریاض، ضمن انتقاد از حزب الله لبنان و انتقادات سید حسن نصرالله علیه عربستان، مدعی شد که «تحولات کنونی در لبنان اعم از رویدادهای عرسال و شهر طرابلس و شمال این کشور نشان می‌دهد که دخالت حزب الله در عراق و سوریه باعث شد که بحران به لبنان منتقل شود.»

به گزارش پایگاه خبری «العهد»، جریان المستقبل که سعد الحریری ریاست آن را بر عهده دارد، همچنین اظهارات دوشنبه شب سید حسن نصرالله علیه عربستان سعودی را محکوم و مدعی شد که عربستان در کنار لبنان قرار دارد.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود گفته بود که باید از رواج تفکر تکفیری جلوگیری کرد و مسئول نخست توقف رواج این تفکر عربستان است و باید توجه داشت که هواپیماهای ائتلاف بین المللی قادر نخواهند بود این روند را متوقف کنند.

جریان المستقبل همچنین حمله به منزل «خالد الضاهر» عضو این جریان و نماینده پارلمان لبنان که دست داشتن آن در درگیری های شمال لبنان اثباث شده است را محکوم کرد.

ارتش لبنان در منطقه الضم طرابلس مقادیری سلاح در منزل خالد الضاهر کشف و ضبط کرد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها