امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122122
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج آزمون مرحله دوم نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج آزمون مرحله دوم نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم پس از طی شدن مراحل قانونی به تأئید کمیته نظارت شورای تخصصی و کارشناسی طرح ارزیابی رسید و از فردا هفتم آبان‌ماه بر روی سایت تلاوت قرار می‌گیرد.

نتایج مرحله دوم طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن فردا اعلام می‌شود

«مسعود وادی‌پور» سرپرست اداره ارتباطات سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این خبر، تصریح کرد: در مرحله اول نهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم 7 هزار و 406 نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 3 هزار و 141 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند.

وی با اشاره به افزوده شدن تعدادی از قبول شدگان مرحله اول سال گذشته این آزمون به افراد قبول شده در نهمین مرحله افزود: پس از اعلام نتایج 3 هزار و 358 نفر از حافظان قرآن کریم آمادگی خود را برای شرکت در مرحله دوم این آزمون‌ها از طریق سایت تلاوت اعلام کردند که از این تعداد 2 هزار و 151 نفر از 11 مردادماه به مدت یک‌ماه با هم به رقابت پرداختند.

وادی‌پور با بیان اینکه نتایج مرحله دوم طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، امروز از سوی کمیته نظارت به تأیید رسید، گفت: نتایج این مرحله در زمان تعیین شده آماده بود اما برای طی شدن مراحل قانونی باید اسامی پذیرفته‌شدگان را به کمیته نظارت شورای تخصصی و کارشناسی طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن ارسال می‌کردیم که پس از طی شدن مراحل قانونی، نتایج امروز تأیید شد و فردا بر روی سایت تلاوت قرار می‌گیرد.

پذیرفته‌شدن 908 نفر در مرحله دوم/ 18 نفر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند

سرپرست اداره ارتباطات سازمان دارالقرآن با اشاره به تعداد پذیرفته‌شدگان مرحله دوم طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، تصریح کرد: در این مرحله از آزمون‌ها 918 نفر پذیرفته شدند که از این تعداد 170 نفر موفق به دریافت گواهینامه پنج جزء، 290 نفر موفق به کسب مدرک درجه پنج، 117 نفر موفق به کسب مدرک درجه چهار شدند و 18 نفر نیز به مرحله سوم راه یافتند.

وی درباره برگزاری مرحله نیمه‌نهایی نهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، گفت: سومین آزمون این دوره تا سه ماه آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، آزمون‌های اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم هر سال در چهار مرحله به همت سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م.خ

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها