امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122126
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قسمت دوم رو در رو با شیطان بعد از اقبال بی نظیر مردم به بخش اول این مستند در آستانه سالروز استکبار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قسمت دوم رو در رو با شیطان بعد از اقبال بی نظیر مردم به بخش اول این مستند در آستانه سالروز استکبار ستیزی (13 آبان ) فردا (چهارشنبه) ساعت 19:40 از شبکه یک پخش خواهد شد.

بخش اول این مستند بادریافت 3 هزار پیامک متنی و ابراز احساسات مردم به نوعی رکوردزنی در دریافت پیامکهای صداو سیما دست یافت و مورد تقدیر بسیاری از چهره های مطرح کشور از جمله ابراهیم حاتمی کیا قرار گرفت.

 است بخش اول این سه گانه با عنوان شکار روباه به ماجرای دستگیری نیروهای انگلیسی و آمریکایی در خلیج فارس اختصاص داشت و بخش دوم این مستند با عنوان رو در رو با شیطان 1 به درگیری های ایران با آمریکا، انگلیس و شوروی در ایام جنگ تحمیلی در خلیج فارس و نقش به یادماندنی شهید نادرمهدوی و شهید بیژن گرد پرداخته بود و در سومین قسمت و دیدنی ترین قسمت این 3 گانه با عنوان رو در رو با شیطان 2  قرار است دست آوردهای کنونی کشورمان و بررسی وضعیت امروز نیروی دریایی در قیاس با تهدیدات آمریکا در خلیج فارس فردا به روی شبکه اول سیما برود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها