امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122136
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
«سعید حدادیان» در برنامه اسرا شبکه قرآن و معارف سیما که شب گذشته از این شبکه روی آنتن رسانه ملی رفت گفت: در این ایام همه باید مراقب سلوک خود باشیم ...

«سعید حدادیان» در برنامه اسرا شبکه قرآن و معارف سیما که شب گذشته از این شبکه روی آنتن رسانه ملی رفت گفت: در این ایام همه باید مراقب سلوک خود باشیم البته خیلی نمی توان بر جوانان خرده گرفت با این حال به یاد دارم زمانی مرحوم آیت‌الله خوشوقت به بنده گفتند بسیاری از چیزهایی که به ذاکرین اهل بیت(ع) می دهند با شوخی‌های بعد از جلسات از بین می‌رود من به ایشان گفتم آقا کاش این را در جوانی به من گفته بودید گفتند شاید الان هم زود بود که بگویم.

وی ادامه داد: نکته دیگر این است که همه به خصوص ما ذاکرین باید مستمع علما باشیم، ما پیام آوران سلسه جلیله روحانیت هستیم، حضرات علما و خطبا نیز نیز دوست دارند که در دل ذاکرین اهل بیت(ع) نهال محبت را غرض کرده و کاشته و آبیاری کنند.

حدادیان تأکید کرد: به ذاکرین اهل بیت(ع) نیز توصیه می کنم که دفتر خاطراتی داشته باشند و نکات جلسات را یادداشت کنند تا در محیط زندگی و کارش از این نکات استفاده کنند حتی گاهی خوب است که مشکلات جلسه را هم بنویسیم و در جلسات بعدی از آن استفاده کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما تحت باران که نه، بلکه تحت رگبار رحمت سیدالشهدا(ع) هستیم و این همه رحمت از جمله لحظات و حالات را نباید مورد غفلت قرار داد گاهی در مراسمی حالاتی زیبا بر ما پیدا می‌شود نباید این حالات را فراموش کرد بنابراین بی انصافی است که این‌ برکات ثبت نشود زیرا کید شیطان نسیان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها