امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122160
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در حاشیه مراسم صبحگاه نیروی انتظامی استان لرستان در جمع

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در حاشیه مراسم صبحگاه نیروی انتظامی استان لرستان در جمع خبرنگاران به سؤال خبرنگاران جواب داد و گفت: امروز بحث امنیت در تمامی نقاط مختلف جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و هر سرمایه‌گذاری که بخواهد در ایران اسلامی سرمایه‌گذاری کند ما امنیت پایدار آن را تأمین می‌کنیم.

وی عنوان داشت: ایران اسلامی امروز یکی از امن‌ترین کشورهای دنیاست که با صراحت اعلام می‌کنیم که امروز شاهد امنیت پایدار در این کشور هستیم.

وی به پدافند غیرعامل اشاره کرد و گفت: در پدافند غیرعامل نیروی انتظامی با 50 عامل به صورت بومی‌سازی کار خود را آغاز کرده است و به نظر می‌رسد پدافند غیرعامل باعث می‌شود که ما در هنگام بحرانی و دفاع غیرمسلحانه اقدامات خوبی انجام دهیم.

سردار احمدی‌مقدم به قانون امر به معروف و نهی از منکر توسط نمایندگان مجلس اشاره کرد و گفت: این قانون توسط نمایندگان مجلس در حال اتمام است که ما باید از این قانون به عنوان یک فرصت استفاده کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور عنوان داشت: یکی از کارهایی که ما باید انجام دهیم جلوگیری از افراط‌ها و تفریط‌هاست، از این رو ما باید اقدامات غیرمسئولانه را کنار گذاشته و به دنبال ترویج رفتار درست و تذکر لسانی به صورت نرم و شایسته بین مردم باشیم.

این فرمانده نیروی انتظامی در خصوص حادثه اسیدپاشی اصفهان یادآور شد: در اصفهان کار را با جدیت تمام شروع کرده‌ایم و بهترین کارآگاه‌های نیروی انتظامی را به این استان فرستاده‌ایم.

سردار احمدی‌مقدم خاطرنشان کرد: سردار اشتری جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کشور را برای پیگیری مسئله اسیدپاشی به اصفهان فرستاده‌ایم که آنچه در حیطه کار پلیس بوده در حال انجام است و تا کشف این موضوع، اقدامات پلیسی ادامه دارد.

* 100درصد اعتبارات مرزها اختصاص یافته است

فرمانده انتظامی کشورگفت: سال گذشته توسط دولت 100 درصد اعتبارات مرزها اختصاص یافته و امسال نیز دولت قول تخصیص 100 درصدی اعتبارات مرزها را داده است.

احمدی‌مقدم خاطرنشان کرد: ما با همه امکانات و هماهنگی های خوبی که بین نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی وجود دارد باعث شده که ارتقای مرزها را بیشتر کند و تلاش دشمنان این است که ما در مرزها آرام نمانیم، اما در وسط این همه ناآرامی‌ها، امروز خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران در یک امنیت کاملی به سر می‌برد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همه توجه ما به مرزهای کشور است، با توجه به اینکه برخی موارد، گروه‌های تروریستی تحرکاتی را انجام می‌دهند، اما امروز مرزهای کشور ما در ارتقای مطلوبی به سر می‌برند.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: امروز سپاه پاسداران در جاده‌های مرزی کشور وارد صحنه شده است و تمام مناطق جغرافیایی و سخت و صعب‌العبور تحت کنترل نیروهای مسلح هستند و مردم بدانند که هیچ جای نگرانی نیست و واحدهای مرزی در حال آمادگی به سر می‌برند.

انتهای پیام/2304/ق40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها