امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122175
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: 17
حجت الاسلام دکتر یحیی صالح نیا امام جمعه غرب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره اظهارات آیت‌الله هاشمی

حجت الاسلام دکتر یحیی صالح نیا امام جمعه غرب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره اظهارات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مبنی براینکه اگر احساس کنم افراد ناصالح قصد دارند برای ریاست مجلس خبرگان ثبت‌نام کنند من هم کاندیدا خواهم شد، گفت: این اظهارات تنها حکایت از یک نکته دارد و آن حضور آقای هاشمی در میان نامزدهای ریاست مجلس خبرگان است.

وی با بیان اینکه ادبیات «ناصالح» درخور شان و مقام و منزلت آقایان مجلس خبرگان نیست، تصریح کرد: ریاست مجلس خبرگان باید بر عهده فردی قرار گیرد که لیاقت جانشینی حضرت آیت‌الله مهدوی کنی را داشته باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: مجلس خبرگان رهبری یک جایگاه کاملاً علمی و فقاهتی دارد که در دوران ریاست آیت‌الله مهدوی‌کنی به اصل خویش بازگشت و جنبه‌های حاشیه‌ای آن از بین رفت.

صالح نیا با بیان اینکه اهمیت جایگاه مجلس خبرگان رهبری برای برخی تنها در استفاده ابزاری کردن از آن تعریف شده است، ادامه داد: این وظیفه شورای محترم نگهبان است که برای انتخابات‌های آینده از ورود چنین افرادی جلوگیری کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار