امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122180
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: 12
مهدی خواجه‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دستور جلسه امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امروز در خصوص

مهدی خواجه‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دستور جلسه امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امروز در خصوص گزارش وضعیت باشگاه، شرایط مربوط به اسپانسر و همچنین پیش‌بینی تدارکات مالی صحبت خواهیم کرد.

وی درباره اظهارات وکیل اسپانسر پیشین باشگاه پرسپولیس که گفته بود مسئولان این باشگاه با سه شرکت دیگر قراردادهای موازی با بهنام پیشروی کیش امضا کردند اظهار داشت: همه چیز در قرارداد ما تعریف شده است و چارچوب‌ها و ضمانت عدم قرارداد هم کاملا روشن و مشخص است و صحبت‌های ما براساس مستنداتی است که وجود دارد البته نگاه ما همیشه تعاملی بوده و قصد همکاری داشتیم و به همین دلیل نگاهی سخت‌گیرانه و حقوقی به قضایای پیش آمده نداشتیم چراکه به ما تاکید شده بود در کارها تعامل کنند اما وقتی چکی برگشت خورد ما پیش‌بینی این وضعیت را کرده‌ بودیم و نمی‌توانستیم در این وضعیت باقی بمانیم.

خواجه‌وند اظهار داشت: آقایان از قبل درباره اسپانسرهای پیشین مطلع بودند و ما هم پیش‌بینی همه شرایط را کرده بودیم و هرچه که لازم بود همکاری و تعامل انجام شد اما وقتی چکی برگشت خورد این مسئله حق فسخ را برای ما ایجاد می‌کرد چراکه در قرارداد این موضوع پیش‌بینی شده بود و من نه یک کلام و نه یک کلام پیش درباره آن حرف می‌زنم. البته ما قراردادهای بعدی نداشتیم بلکه خود آقایان از قراردادهای قبلی خبر داشتند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌های امیر خادم که گفته بود در این شرایط نیازی نیست به باشگاه پرسپولیس اسپانسر وارد شود تصریح کرد: خادم نقش نظارتی بر باشگاه ما دارد و نظر او قاطع است اما امور باشگاه در حال اداره شدن هم هست اما اینکه به خاطر فشار مالی اسپانسر بگیریم چنین موضوعی صحت ندارد.

وی ادامه داد: روز گذشته هم جلسه‌ای با مسئولان سازمان خصوصی‌سازی داشتیم و گزارش‌هایی هم ارائه شد و باید منتظر قدم‌های بعدی در این زمینه باشم.

خواجه‌وند در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با خصوصی شدن پرسپولیس رئیس هیات مدیره این باشگاه قصد خرید سهام آن را دارد یا نه افزود: اینکه او برنامه‌ای برای خرید پرسپولیس دارد یا نه را نمی‌دانم و در این باره سازمان خصوصی‌سازی باید تصمیم بگیرد.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار