امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122185
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وضعیت نیمکت تیم ملی امید فوتبال ایران مشخص نیست و اینطور که به نظر می‌رسد نلو وینگادا از سمت خود برکنار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وضعیت نیمکت تیم ملی امید فوتبال ایران مشخص نیست و اینطور که به نظر می‌رسد نلو وینگادا از سمت خود برکنار خواهد شد حتی گزینه‌هایی که احتمال دارد به عنوان سرمربی تیم ملی امید انتخاب شوند مشخص شده است. وینگادا در حال حاضر به پرتغال سفر کرده و در دوران مرخصی به سر می‌برد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد حواشی اخیر صحبت‌های زیر را انجام داد.

فارس: شما به پرتغال سفر کردید آیا با تیم ملی قطع همکاری کرده‌اید؟

در این شرایط که به پرتغال سفر کردم ترجیح می‌دهم راجع به جزئیات صحبت نکنم. اکنون حرف و حدیث و شایعه زیاد است و مذاکرات در مرحله پیچیده ای قرار دارد. ترجیح می‌دهم در بازگشت به ایران سر یک میز بنشینیم و خیلی شفاف با مسئولان صحبت‌هایمان را انجام دهیم. باید در مورد تمامی مسائل صحبت کنیم و اگر این امر اتفاق بیفتاد هم برای من  هم برای فدراسیون خوب است.

فارس: در ایران بحث برکناری شما جدی شده و خودتان هیچ صحبتی را به صراحت انجام نمی‌دهید. می‌توانید بگویید چه زمانی به ایران بازمی‌گردید؟

در این زمینه منتظر خبر فدراسیون هستم. من شرایطم را گفتم و حتی اردوی قطر را پیش‌بینی کردیم که زمان آن هم مشخص است. منتظرم به من اعلام شود چه زمانی به ایران بازگردم. ما همه مراحل آماده‌سازی را فراهم کردیم. حتی در مورد جزئیات هم صحبت کردیم. زمان بازگشت من دست فدراسیون است و آنها باید این مسئله را به من اعلام کنند.

فارس: آیا کسی با شما تماس گرفته است؟

تا به الان هیچ کسی با من تماس نگرفته است. در کل فکر می‌کنم نیازی به بازگشت به ایران نیست و با توجه به اینکه اردوی ما از قطر آغاز می‌شود می‌توانم به صورت مستقیم به قطر بروم.

فارس: به نظر می‌رسد از اتفاقاتی که در ایران رخ می‌دهد بی‌خبرید؟ آیا اخبار را پیگیری می‌کنید؟

بله اخبار را پیگیری می‌کنم و خیلی از جزئیات به گوشم رسیده است.

فارس: شنیدید فدراسیون قصد قطع همکاری با شما را دارد؟

بله این موارد را شنیدم و همه آنها جزو شایعه‌ است. به طور رسمی هیچ چیزی به من اعلام نشده است. این حواشی شایعه است و در کنار این شایعات دروغ‌های زیادی را شنیده‌ام.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها