امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122211
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی با حضور در همایش استکبارستیزی «از حماسه ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی با حضور در همایش استکبارستیزی «از حماسه حسینی تا دیپلماسی خمینی» که بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در دانشگاه تهران برگزار شد اظهار داشت: برگزاری چنین مراسمی به مناسبت سالگرد فتح لانه جاسوسی، به مناسبت تذکر و یادآوری انقلاب دوم و به مثابه بزرگداشت خطی است که دانشجویان پیرو خط امام دنبال کردند.

وی افزود:‌ روی صحبت این برنامه با دو دسته است. یک دسته که نظام سلطه و آمریکای جنایتکار و گردنکشان جهان است که خمینی کبیر گردن آنان را در این کشور اسلامی شکست و انشالله نظام اسلامی نیز گردن آنان را در سراسر نظام خواهد شکست.

حیدری تصریح کرد: روی دوم صحبت ما به خوش‌بینان به نظام سلطه است. کسانی که خواب برگشت آمریکا را می‌بینند و امیدوارند روزنه‌ای به سمت شیطان بزرگ باز کنند.

وی تأکید کرد:‌ دانشجویان پیرو خط امام(ره) اشغال سفارت را نه برای یک روز و یک ماه و یک سال بلکه برای یک دوره طولانی تا تشکیل حکومت بزرگ اسلامی انجام دادند و ما اینجا هستیم تا نشان دهیم اتفاقی که در سال 58 رخ داد همچنان ادامه دارد. 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به دشمنی‌های آمریکا با جمهوری اسلامی گفت:‌ مگر می‌شود 60 سال استعمار، دشمنی و عداوت را فراموش کرد، مگر کمک‌های آمریکا در هشت سال جنگ تحمیلی به عراق یادمان می‌رود، مگر می‌شود رفتار همراه با تبختر مسئولین آمریکایی را از یاد برد.

حیدری با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: دو سال است که فضای کشور با مذاکرات مأنوس شده است البته ما با دشمن مذاکره داشته‌ایم چه در صدر اسلام که پیامبر با دشمن مذاکره کردند و چه در زمان صدام اما در این خصوص باید به چند مورد توجه کنیم.

وی در همین رابطه ادامه داد: اول آنکه این مذاکره صرفاً در خصوص موضوعات هسته‌ای است ما اجازه نمی‌دهیم مذاکرات از این حد و مرز عبور کند و نکته دیگر این است که ما بدانیم طرف مقابل دشمن است و نمی‌شود به دشمن امید داشت و به آن خوشبین بود.

حیدری در پایان با بیان اینکه امید به آمریکا با تدبیر سازگار نیست، گفت:‌ اگر نبود کم‌کاری دولت سازندگی و اصلاحات امروز مرزهای استراتژیک ما باید به آمریکای جنوبی می‌رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها