امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122215
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 146
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در سفر به شهرستان پارس‌آباد از طرح‌های تولیدی بسیج سپاه پارس‌آباد

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در سفر به شهرستان پارس‌آباد از طرح‌های تولیدی بسیج سپاه پارس‌آباد بازدید کرده و از روند پیشرفت آنها قدردانی کرد.

وی طرح‌های اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویت‌های سازمان بسیج مستعضفین دانست و اظهار کرد: سالانه 24 هزار واحد تولیدی در کشور توسط بسیجیان و مهندسان بسیج کشور که شاهد افتتاح و راه‌اندازی آن هستیم نشان از قدرت بسیج و اتحاد و همدلی در تمامی پیشرفت‌های علمی و اقتصادی کشور است که امیدواریم امسال نیز 40 هزار واحد تولیدی نیز توسط بسیجیان در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی و افتتاح شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی کشور تصریح کرد: شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ظرفیت خوبی در تولیدات مواد غذایی کشور را داراست و باید بسیجی‌وار از این شرکت عظیم که نقش مهمی در تولیدات استان اردبیل از لحاظ تولید محصولات کشاورزی، دامی و باغی دارد حمایت گسترده‌ای را انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار نقدی همچنین در مسجد امام خمینی (ره) با بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهرستان پارس‌آباد دیدار می‌کند.

بازدید از کارگاه‌ها، طرح‌های تولیدی بسیج سازندگی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و همچنین دیدار با امام جمعه شهرستان از دیگر برنامه‌های رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفر به پارس‌آباد است.

هدف از بازدید سنجش میزان پیشرفت مقابله با طرح‌های سپاه و بازدید از کارگاه‌های تولیدی بسیج سازندگی در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط رهبر فرزانه انقلاب از مهمترین اهداف رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفر به استان اردبیل و شهرستان پارس‌آباد است.

انتهای پیام/62001/الف30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها